Banka používa led panel osvetlenia

Source:

Banky ako high-end finančné služby spoločnosti, používanie LED panel svietidlá nielen do úvahy vytvoriť pohodlné, zelené osvetlenie prostredia, tak, aby sa zákazníci cítili pohodlne a pohodlné, ale tiež je potrebné upozorniť na image high-end značky.

Potom sme prišli do banky miestnosti urobiť podrobnú analýzu rôznych regiónov.

1. front-end, stačí zadať bankové budovy zákazníkov podľa vyhliadky na to, čo vidieť a cítiť, banky môžu poskytnúť hodnotu finančného podnikania vyhodnotiť. Preto prednej časti atmosféry nielen potrebné nadšenie, ale tiež odrážajú verejnej #39; s práce štýl a značka hodnota. Bežné osvetlenie je použitie kruhové vstavané LED panel svetla, štyri riadky šesť stĺpcov priemerný distribučný. Na prednej recepcii pomocou dlhého pásu 1200x300LED byt svetla. Proti zemi smer, vstavané LED svetelná lišta. Použitie týchto svetiel, zvýraznenie verejnej #39; s umiestnenie značiek.

2. chodby, chodby sú pripojené aj mimo kanála, používa aj na zobrazenie informácií, zvýšiť firemný image. Koridoru je prázdny pre väčšinu času a nevyžaduje žiadne svetlo, ale ak niekto chodí, tam musí byť dostatok svetla. Preto, aby sa zabránilo plytvaniu energiou, môžete použiť senzor s osvetlením LED panel, chôdze chodcov na chodbe pred senzor niekomu cez, najprv zapnúť svietidlá. Keď zamestnanci odísť, svetlá automaticky vypne.

3. konferenčná miestnosť, Zasadacia miestnosť zvyčajne potrebovať byť viac než výkazov, a niekedy bude PPT prezentácia, preto osvetlenie miestnosti konferencie design, maximálnu flexibilitu a vizuálny komfort. Túto stránku možno DALI stmievateľné power LED panel svetlami. DALI stmievanie funkcie LED panel svetiel, Každá svetlá sú údaje na samostatnú adresu, je možné ovládať cez systém individuálnej alebo kontrolnou skupinou. Či voľne ovládanie stmievania alebo prepínanie svetiel, môže používateľ.

4. open office, vhodných kancelárskych priestorov, osvetlenie, môže pomôcť lepšie zvýšiť efektivitu práce zamestnancov. SprÆvnym nastavením antireflexný a konzistentnosť farieb pri zamestnancov v tejto atmosfére v kancelárii, efektívnosť bude možné zdvihnúť ešte vyššie vytvorí lepšiu atmosféru office. LED lampa ploché zabezpečenie osvetlenia v rovnakom čase, dobré oslnenie kontrolu, aj mäkké svetlo, je najlepší open s kancelárskych priestorov.

5. vedenie úradu, jeden office a open office, okrem potreby primerané svetlo fáza, ale tiež venovať väčšiu pozornosť na osobnej chuti. Použitie LED byt svetlo osvetlenia, modelovanie jednoduchý a veľkorysý, bohatý zmysel vedy a techniky, pričom environmentálne zdravie. Naše lampy, nielen zo svetla peopleand #39; s vizuálne potešenie, a, naše lampy bez blikania a môže robiť ľudia vo svetle pod očami, neškodné a zdravšie.


Vyšetrovanie
Your comments are welcome!
For more information about our brand and products, please feel free to contact us!
Please enter your email address:
Kontaktujte nás
Address: Č.1, Xinxi Avenue, nový priemyselný Park, Hi-tech zóny, Xi'an City, Čína
Tel: +86-2981028690
Fax: +86-2981028980
E-mail: sales@sxyhzm.com
Shaanxi Yahua osvetlenie elektrické vybavenie Co., Ltd.