LED osvetlenie: energetickej účinnosti, bezpečnosti a atraktívne mestskú krajinu

Source:

LED osvetlenie: energetickej účinnosti, bezpečnosti a atraktívne mestskú krajinu

Moderné LED osvetlenie šetrí značné úrovne energie a nákladov, je schopný zlepšiť mestskej bezpečnosti, umožňuje lákavá atmosféra stojí za to žiť a trvalo znižuje emisie CO2. Ako investičný projekt, preto je schopná dosiahnuť pozitívny rozvoj miest rýchlejšie ako ostatné modernizačné projekty. Miestne Rady majú širokú škálu rôznych financovania a dotačných programov k dispozícii.

Podľa nedávneho prieskumu technického stavu pouličné osvetlenie odhaduje 51% rád potrebuje modernizáciu. Je to škálovateľné pre rôznych európskych krajín. V predchádzajúcich projektov rekonštrukcie Yahua osvetlenie bol schopný ušetriť až 85% osvetlenie režijné náklady kvôli použitiu energeticky efektívne LED osvetlenie a inteligentné svetelné riadiace systémy, súčasne dosiahnuť zlepšenie kvality svetla.

jej dcérska spoločnosť Siteco poskytuje kompletné portfólio vysokoúčinnú, inteligentné riešenia LED pre moderné, energeticky účinné a trvalé mestské osvetlenie. Okres radách všetkých veľkostí, s cieľom navrhnúť budúce worth bývanie pre svojich obyvateľov spôsobom energeticky úsporné, bezpečné, príťažlivý a prepojené.


Vyšetrovanie
Your comments are welcome!
For more information about our brand and products, please feel free to contact us!
Please enter your email address:
Kontaktujte nás
Address: Č.1, Xinxi Avenue, nový priemyselný Park, Hi-tech zóny, Xi'an City, Čína
Tel: +86-2981028690
Fax: +86-2981028980
E-mail: sales@sxyhzm.com
Shaanxi Yahua osvetlenie elektrické vybavenie Co., Ltd.