Domov > Novinky > Obsah

Metro stanica/LED osvetlenie dodávateľ-Yahua osvetlenie

Source:

Kvalitné LED osvetlenie stabilné a spoľahlivé je veľmi dôležité. Ako si zabezpečiť všetky naše led svetla majú dobré zamietnutie tepla?

1. die casting vysokej čistoty hliníkovej zliatiny bývanie a celkovo tvarované svetlo spracovanie technológie na zabezpečenie dobrej chladivý účinok, znižuje efektívne využitie LED svetlo v procese úpadku.

2. na zabezpečenie spoľahlivosti výrobku z led zdroja, sme adoptec dovážané čipy vysokoúčinnej svetelný, dlhú životnosť, dobrú stabilitu, vysokú spoľahlivosť; Ľahké telo s vysoko kvalitné LED chladenia hlavný materiál, proti oxidácii, korózii, dobré tepelné vlastnosti, proti elektromagnetickému rušeniu. Kvalita kontroly, prísne v súlade s vnútroštátnymi normami na výrobu a testovanie, továrne, vyberte vnútroštátneho Electric Light zdrojom kvality dohľadu a inšpekčné centrum a iné autoritatívne národného testovania agentúr, to tretej strany testovania a certifikácie na zabezpečenie bezpečnosti a spoľahlivosti.

Stojí za zmienku, že metra osvetlenie patriace aplikačné prostredie je zložitý a testovanie technológie trhové segmenty, väčšina projektov ísť cez opakované opravu k prijatiu vlastník. Myslíme si, s lepšie výrobné koncepcie a bohaté dedičstvo v metre LED osvetlenie, všetky metro LED osvetlenie projektu naraz cez prijatie a schválenie.

LED lampy šetriace energie, stabilita, odolnosť, inteligentné ovládanie má neporovnateľný výhody tradičných osvetlenie a LED Charakteristika silné zemetrasenie je veľmi vhodný pre Metro operačného prostredia. Ale v domácom existujúcej siete v subway, len pár riadkov na použitie LED osvetlenia, väčšina ostatných používať tradičné osvetlenie, LED osvetlenie trhu potenciál metra možno charakterizovať ako pomerne veľké.


Vyšetrovanie
Your comments are welcome!
For more information about our brand and products, please feel free to contact us!
Please enter your email address:
Kontaktujte nás
Address: Č.1, Xinxi Avenue, nový priemyselný Park, Hi-tech zóny, Xi'an City, Čína
Tel: +86-2981028690
Fax: +86-2981028980
E-mail: sales@sxyhzm.com
Shaanxi Yahua osvetlenie elektrické vybavenie Co., Ltd.